El. Ligi Konferencji Europy. Kiedy rewanż Spartak Trnawa - Lech Poznań?

Lech Poznań uda się do Trnawy bronić jednobramkowej zaliczki z pierwszego meczu. Sprawdź, kiedy dojdzie do spotkania rewanżowego.

Szymon Michalski
piłkarze Lecha Poznań PAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
Lech Poznań pokonał w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy Spartak Trnawa 2:1. Autorem pierwszego gola dla polskiej drużyny był Filip Marchwiński, który na listę strzelców wpisał się na początku drugiej połowy, w 46. minucie.

Następnie, w 63. minucie, do siatki Słowaków trafił Kristoffer Velde. Pierwszego i jedynego gola dla gości zdobył Lukas Stetina.

Lech tym samym uda się do Trnawy bronić jednobramkowej przewagi. Kiedy dokładnie odbędzie rewanż, którego stawką będzie awans do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy?

Spotkanie zaplanowano na czwartek, 17 sierpnia. Mecz Spartak Trnawa - Lech Poznań rozpocznie się o godzinie 20:00.

Tekstową relację "na żywo" z tego spotkania przeprowadzi WP SportoweFakty. Znajdziesz ją -->> TUTAJ. Spotkanie będzie również transmitowane przez TVP Sport.

Dodajmy, że w przypadku awansu Lecha, następnym rywalem będzie ktoś z pary Slavia Praga - SK Dnipro-1.