"Młotek" w nodze. Klub Polaka bezradny po tym pocisku [WIDEO]

Klub Bartosza Bereszyńskiego Empoli FC przegrał mecz 2. kolejki Serie A. Lepsza okazała się AC Monza, która zwyciężyła 2:0. W pierwszej połowie bramkę do szatni zdobył Andrea Colpani, który popisał się fenomenalnym trafieniem.

Jakub Fordon
uderzenie Andrei Colpaniego Twitter / ELEVEN SPORTS / Na zdjęciu: uderzenie Andrei Colpaniego
W poprzednim tygodniu do gry wróciła włoska Serie A. W drugiej kolejce doszło do spotkania AC Monza - Empoli FC. Goście w ostatnim czasie ściągnęli Bartosza Bereszyńskiego, ale ten nie doczekał się jeszcze debiutu.

Oba zespoły przegrały na inaugurację. Jednak gospodarze odbili sobie wcześniejszą porażkę pokonując klub Polaka 2:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się 24-letni Andrea Colpani, który udowodnił, że drzemie w nim spory potencjał.

W pierwszej połowie wtorkowego pojedynku wydawało się, że nie zobaczymy bramek. Jednak wyżej wspomniany Włoch zadbał o to, by nic takiego nie miało miejsca. W 45. minucie po otrzymaniu piłki minął jednego z rywali, a następnie zdecydował się na uderzenie na bramkę.

Uderzenie zza pola karnego było nie do obrony. Wszystko przez moc, z jaką leciała piłka futbolówka. "Ależ uderzenie pod poprzeczkę posłał Andrea Colpani!" - podsumował oficjalny profil Eleven Sports w mediach społecznościowych.

Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 2:0. Osiem minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania Colpani ponownie dał o sobie znać. Tym samym zakończył mecz z dubletem, za sprawą którego miejscowi pokonali rywala.