Xavi nie wytrzymał. Zobacz, co zrobił, gdy Barcelona przegrywała [WIDEO]

FC Barcelona ma za sobą trudny mecz na wyjeździe z Villarreal CF. Spotkanie z trybun oglądał szkoleniowiec Katalończyków, Xavi Hernandez. Hiszpański trener nie był zadowolony, gdy jego zespół stracił prowadzenie.

Rafał Smoliński
Xavi Twitter / DAZN_ES / Na zdjęciu: Xavi
Niedzielne spotkanie było pełne zwrotów akcji. FC Barcelona prowadziła po kwadransie już 2:0, ale gospodarze jeszcze przed przerwą wyrównali. Na początku Villarreal CF wyszedł na 3:2 i sytuacja w obozie gości zrobiła się nerwowa.

Telewizja DAZN zarejestrowała reakcję na trzecią bramkę rywali Xaviego. Trener Blaugrany jest zawieszony na dwa mecze za czerwoną kartkę, którą otrzymał w inauguracyjnym spotkaniu z Getafe, dlatego na El Madrigal zasiadł na trybunach.

Xavi wyraźnie nie był zadowolony, gdy jego zespół dał sobie wbić trzeciego gola. Wściekły Hiszpan uderzył dłońmi w stół ulokowany w loży. Gestykulował i głośno mówił w kierunku swoich piłkarzy (zobacz wideo poniżej).

Na szczęście Blaugrana zdołała odwrócić losy spotkania. Na 3:3 wyrównał Ferran Torres. Potem, w 71. minucie, gola dla gości zdobył Robert Lewandowski. Jak się później okazało, kapitan reprezentacji Polski strzelił zwycięską bramkę dla Barcelony, która wygrała cały mecz 4:3 (więcej tutaj).

Jak na razie FC Barcelona ma w dorobku siedem punktów po trzech kolejkach nowego sezonu Primera Division. Kolejny mecz Katalończycy również rozegrają na wyjeździe, a ich przeciwnikiem będzie w niedzielę (3 września) o godz. 21:00 Osasuna Pampeluna.

Bolączka Legii Warszawa nie ustąpiła. "To jest niepotrzebne"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy FC Barcelona wygra rozgrywki La Ligi w sezonie 2023/2024?