Ostre strzelanie w San Sebastian. Osiem goli w meczu La Ligi!

Takie mecze nie zdarzają się zbyt często. W La Lidze w potyczce Realu Sociedad z Granadą padło osiem bramek. Gospodarze wygrali 5:3. Drugie zwycięstwo w sezonie odniosło Deportivo Alaves.

Michał Piegza
radość piłkarzy Realu Sociedad PAP/EPA / Jesus Diges / Na zdjęciu: radość piłkarzy Realu Sociedad
Zdobyć trzy gole na boisku rywala i przegrać? W piłce wszystko jest możliwe. W sobotę w San Sebastian Real Sociedad, podrażniony trzema remisami w pierwszych trzech kolejkach, przełamał się i wygrał.

Granada przed tygodniem odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując Mallorkę i liczyła na co najmniej punkt.

Gospodarze mieli mecz pod kontrolą. Do przerwy Real prowadził 2:1. Po zmianie stron zawodnicy z San Sebastian dokładali kolejne bramki. Przez kilka minut prowadzili nawet 5:1. W końcówce Granada uratowała się przed wysoką porażką i zdobyła dwa gole.

Drugie zwycięstwo w sezonie odniósł beniaminek. Deportivo Alaves w najskromniejszych rozmiarach ograło Valencię, która przegrała drugi mecz z rzędu.

Real Sociedad - Granada CF 5:3 (2:1)