Można oglądać w nieskończoność. Magiczne zagranie Mateusza Klicha [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / MLS / Na zdjęciu: Podanie Mateusza Klicha
Twitter / MLS / Na zdjęciu: Podanie Mateusza Klicha

Polak zachwycił w Stanach Zjednoczonych. W sobotnim meczu Mateusz Klich popisał się przepięknym, długim podaniem, które otworzyło jego koledze drogę do bramki. Całą akcję możesz zobaczyć na końcu artykułu.

W nocy z soboty na niedzielę D.C. United, którego barw broni Mateusz Klich, mierzyło się z Chicago Fire. Drużyny te znajdowały się obok siebie w tabeli konferencji wschodniej, więc zanosiło się na ekstremalnie ciekawe spotkanie.

I już w 8. minucie mogliśmy zobaczyć znakomitą akcję. Klich popisał się przepięknym, kilkudziesięciometrowym podaniem do swojego kolegi Christiana Benteke. Ten znakomicie przyjął piłkę i miał przed sobą tylko jednego defensora rywali oraz bramkarza.

Napastnik zachował jednak dużo zimnej krwi, ograł obrońcę i popisał się znakomitym strzałem. Całą akcję możesz zobaczyć na nagraniu wideo.

Ostatecznie okazało się, że bramka Benteke to dopiero początek strzeleckiego festiwalu ekipy ze stolicy Stanów Zjednoczonych. D.C United wygrało cały mecz 4:0.

Niestety, nie możemy na podobne asysty w wykonaniu Mateusza Klicha w najbliższych meczach reprezentacji Polski, kluczowych w kwestii awansu na Euro 2024. Wszystko dlatego że ten po prostu nie zyskał uznania w oczach Fernando Santosa i nie znalazł się na liście powołanych.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Mateusz Klich powinien dostać powołanie do kadry Polski?