Dowiedzieliśmy się, kto zaprosił polskich piłkarzy na słynną już kolację

Kamil Grosicki - w rozmowie z serwisem goal.pl - zdradził od kogo wyszła inicjatywa zorganizowania wspólnego, poniedziałkowego (4.09.) wyjścia reprezentantów Polski do restauracji. Nie był to Robert Lewandowski.

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
reprezentacja Polski podczas wspólnej kolacji Instagram / Instagram/Wojciech Szczęsny / Na zdjęciu: reprezentacja Polski podczas wspólnej kolacji
Atmosfera wokół reprezentacji Polski - tuż przed bardzo ważnymi meczami eliminacyjnymi do Euro 2024 z Wyspami Owczymi (7.09.) oraz Albanią (10.09.) jest bardzo gęsta. Oliwy do ognia dolał sam... kapitan. Robert Lewandowski oskarżył w rozmowie z Eleven Sports innego kadrowicza - Łukasza Skorupskiego o kłamstwo! TUTAJ znajdziesz więcej szczegółów na temat wywiadu "Lewego" >>.

Lewandowski uderzył również w młodszych kolegów z zespołu. To nie koniec. Nie oszczędził także PZPN-u, którym kieruje Cezary Kulesza (TUTAJ przeczytasz więcej >>). A to wszystko zrobił dwa dni przed rozpoczęciem zgrupowania kadry narodowej w Warszawie.

Nic więc dziwnego, że jego ataki były głównym tematem rozmów, nie tylko kibiców, ale i działaczy, trenerów, całego środowiska. A pewnie i samych kadrowiczów.

W poniedziałkowy (4.09.) wieczór Wojciech Szczęsny opublikował na instagramie zdjęcie, na którym widać całą reprezentację. Piłkarze wybrali się do restauracji na wspólną kolację.

Od kogo wyszła inicjatywa? Od kapitana, którym jest właśnie Lewandowski? Czy on chciał porozmawiać z kolegami, wyjaśnić wszelkie spory, zmotywować przed najważniejszymi meczami w tym roku.

Kamil Grosicki - w rozmowie z Przemysławem Langierem z goal.pl - ujawnił od kogo wyszło zaproszenie. - To nie ja byłem inicjatorem wyjścia. Zaproszenie na kolację wyszło od Wojtka Szczęsnego, a trener dał zielone światło - przyznał.

A jak minął wieczór? - Porozmawialiśmy i pośmialiśmy się przy dobrym jedzeniu - dodał Grosicki.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: bramkarz ruszył do ataku. Ostatnia akcja i... Tylko zobacz!


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)
Czy polscy piłkarze awansują do mistrzostw Europy 2024?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×