Kanonada. Aż osiem goli w meczu młodych Polaków

Reprezentacja Polski U-18 rozpoczęła grę w turnieju towarzyskim w Chorwacji. W pierwszym meczu zmierzyła się z gospodarzami. Konfrontacja zakończyła się kosmicznym wynikiem 4:4.

Mike Huras w barwach reprezentacji Polski Instagram / Mike Huras / Na zdjęciu: Mike Huras w barwach reprezentacji Polski
W zespole selekcjonera Marcina Włodarskiego zagrali od początku między innymi Karol Borys, Daniel Mikołajewski oraz Mike Huras.

Drużyna rozpoczęła mecz ofensywnie, w swoim stylu, i potrafiła strzelić dwa gole między 19. a 20. minutą meczu. Gorzej wyglądała gra Polaków w obronie, przez co do przerwy prowadziła 3:2 Chorwacja.

Polska okazała się skuteczniejsza w drugiej połowie, w której doprowadziła do remisu 4:4. W niej po golu strzelili Marcel Reguła oraz Oskar Tomczyk. Interesująca konfrontacja zakończyła się kompromisowym wynikiem.

Polska rozegra jeszcze w Chorwacji dwa mecze. 9 września, czyli w sobotę, zmierzy się z Arabią Saudyjską, a 12 września, we wtorek spotka się na boisku z Austrią. Zespół z alpejskiego kraju rozpoczął turniej od pokonania 2:0 Arabii Saudyjskiej.

Chorwacja - Polska 4:4 (3:2)

Czy Polska U-18 będzie najlepsza w turnieju w Chorwacji?