Ostro. Wojciech Kowalczyk bez hamulców o składzie kadry

Wojciech Kowalczyk w swoim stylu wypowiedział się o składzie reprezentacji Polski, wystawionym przez Fernando Santosa na mecz z Wyspami Owczymi.

PS
Wojciech Kowalczyk WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Wojciech Kowalczyk
Grzegorz Krychowiak nie był powoływany do tej pory przez Fernando Santosa, a sytuacja zmieniła się przed wrześniowym okienkiem - przed meczami reprezentacji Polski z Wyspami Owczymi i Albanią w ramach eliminacji do mistrzostw Europy.

Jak się okazało, Krychowiak od razu wskoczył do pierwszej jedenastki, a ta decyzja szkoleniowca mocno zaskoczyła kibiców i ekspertów. Wydaje się, że Santos postanowił do minimum ograniczyć jakiekolwiek eksperymenty - szczególnie po wpadce Biało-Czerwonych z Mołdawią (porażka 2:3).

Ekspert Kanału Sportowego, Wojciech Kowalczyk, krótko, acz ostro, podsumował wybory Santosa na spotkanie z Wyspami Owczymi. "Nową twarz w reprezentacji Polski w pierwszym składzie zobaczymy wtedy jak ktoś przejdzie operację plastyczną" - napisał w mediach społecznościowych.

- Jaki skład? Ciężko rozgryźć naszego selekcjonera. Jeżeli dziś wystawiamy jeden z najsilniejszych składów na mecz z Wyspami Owczymi, to czego my się boimy? Co to za drużyna jest? Panowie, wystawiam tutaj Legię Warszawa czy Raków Częstochowa i wygrywają trzy, cztery do zera - dodał w studiu Kanału Sportowego.

Tymczasem reprezentacja Polski po pierwszej połowie remisowała z Wyspami Owczymi 0:0.