PKO BP Ekstraklasa. Warta Poznań - Lech Poznań. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

Czas na pierwsze w sezonie 2023/24 derby Poznania w PKO BP Ekstraklasie. Warta zmierzy się z Lechem. Zobacz, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie.

PS
kibice Lecha Poznań WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: kibice Lecha Poznań

PKO BP Ekstraklasa. Warta Poznań - Lech Poznań. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Derby Poznania są jednym z najciekawszych wydarzeń ósmej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Szacuje się, że na trybunach pojawi się ponad 21 tysięcy kibiców. Mogą oni liczyć na bardzo dobre widowisko.

Warta Poznań jest ósmą drużyną tabeli po siedmiu kolejkach z dorobkiem dziewięciu punktów. Osiem "oczek" ma Lech Poznań, który do tej pory rozegrał pięć meczów w ekstraklasie. I co ciekawe, w trzech ostatnich kolejkach Lech tracił punkty.

Czy teraz wróci na zwycięską ścieżkę? Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 17:30. Transmisja dostępna będzie na kanałach Canal+ 4K Ultra, CANAL+ Sport 3, Canal+ Sport Premium.

Warta Poznań - Lech Poznań w internecie. Stream online


Mecz Warta Poznań - Lech Poznań zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Warta Poznań - Lech Poznań: 17.09.2023 (niedziela), godz. 17:30. Transmisja TV: Canal+ 4K Ultra, CANAL+ Sport 3, Canal+ Sport Premium. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Czytaj także:
Rekord frekwencji na derbach Poznania. Tak nie było jeszcze nigdy
Menadżer Arsenalu podbudował Kiwiora. "Współpraca jest doskonała"

ZOBACZ WIDEO: Miażdżąca krytyka reprezentacji Polski. "Trzeba zwolnić PZPN!"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×