Kara dla Grabary? Jest reakcja klubu Polaka

Galatasaray nawołał przedstawicieli FC Kopenhagi do tego, by ukarać Kamila Grabarę za jego zachowanie. Wiadomo już, jaką decyzję podjął duński klub.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Kamil Grabara Getty Images / Marvin Ibo Guengoer / Kamil Grabara
Sprawa dotyczy wpisu Kamila Grabary, który ukazał się na jego koncie na platformie X (dawny Twitter) po meczu Ligi Mistrzów w Turcji. Polski bramkarz swoim zachowaniem wywołał burzę.

""Zasługiwaliśmy na trzy punkty w tym g****anym meczu" - napisał Polak po remisie 2:2 z Galatasaray Stambuł. Według tureckiego serwisu fanatik.com.tr, Polak zedytował ten wpis. Wcześniej miał nazwać stadion gospodarzy "g****aną dziurą".

Do wpisu Grabary odnieśli się przedstawiciele Galatasaray, którzy zażądali kary dla polskiego bramkarza. Turcy nie wywołali jednak UEFA, tylko FC Kopenhagę.

ZOBACZ WIDEO: Gol sezonu?! To co zrobił można oglądać godzinami

Wiadomo już, jaka będzie reakcja duńskiego klubu na zachowanie swojego bramkarza. O tym fakcie poinformował trener FC Kopenhagi Jacob Neestrup, którego cytuje duński portal bt.dk.

- Mogę powiedzieć, że Kamil (Grabara, dop. SM) nie zostanie ukarany przez FC Kopenhaga - przekazał szkoleniowiec FC Kopenhagi.

Wypowiedź Neestrupa powinno w teorii zamknąć temat kontrowersyjnego wpisu 24-latka, chyba że Galatasaray zmieni zdanie i będzie domagać się kary ze strony UEFA.

Zobacz także:
Przepiękna bramka w III lidze
Fani żegnają zmarłego spadochroniarza

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×