Szpakowski mówi o dalszej karierze. Jaśniej się nie da

Głos Dariusza Szpakowskiego nie jest już tak często słyszany przy okazji meczów piłkarskich jak jeszcze kilka lat temu. Teraz znany komentator w "Kanale Sportowym" zdradził, jakie ma plany na najbliższy czas.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Dariusz Szpakowski WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Dariusz Szpakowski
Choć Dariusz Szpakowski uchodzi za legendę polskiego dziennikarstwa sportowego, to jednak w ostatnim czasie niezbyt często zasiadał już w budce komentatorskiej.

Z tego też powodu kibice piłki nożnej zastanawiali się, jakie plany na najbliższy czas ma legendarny komentator. 72-latek jasno wypowiedział się w "Kanale Sportowym".

- Od czasu do czasu chciałbym coś skomentować. To jest decyzja zależna ode mnie. Od tego jak będę widział, jak będę mówił, jaki będzie stan mojego zdrowia (...) - powiedział.

ZOBACZ WIDEO: Probierz zdecydował ws. "Lewego". "Nikt nie jest świętą krową"

Szpakowski zdradził, że imprezą, która budzi u niego największe zainteresowanie, jest przyszłoroczne Euro w Niemczech. - Wabikiem są mistrzostwa Europy - przekazał w jasnych słowach.

Przypomnijmy, że o Szpakowskim głośno zrobiło się w czerwcu, gdy pojawiły się informacje o jego rzekomym odejściu z TVP Sport. Szybko jednak doniesienia te zdementował Marek Szkolnikowski, który zapewnił, że Szpakowski nadal jest pracownikiem Telewizji Polskiej.

Do tych plotek postanowił odnieść się również sam zainteresowany. - Klików i sensacji dużej z tego nie będzie, bo ja nadal będę występował jako komentator i gość w TVP - mówi Szpakowski w wywiadzie udzielonym Wirtualnej Polsce (całość dostępna jest pod TYM LINKIEM).

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej odbędą się w dniach 14 czerwca - 14 lipca 2024 roku.

Zobacz także:
Tak "przywitali" piłkarzy Barcelony

Czy Dariusz Szpakowski to jeden z lepszych komentatorów piłkarskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×