Amerykanie opublikowali ranking. Messi i Świderski w jednym zestawieniu

Major League Soccer przedstawiło listę najlepiej sprzedających się koszulek poszczególnych zawodników. W rankingu tym znalazł się polski zawodnik, Karol Świderski. Na czele znajduje się Leo Messi.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Leo Messi / Karol Świderski Getty Images / Carmen Mandato / Matthew Ashton - AMA / Leo Messi / Karol Świderski
Obecność Lionela Messiego na pierwszym miejscu w tym rankingu nie jest absolutnie żadnym zaskoczeniem. Mowa w końcu o jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

Jego popularność jest zatem ogromna. Nie dziwi, że po transferze Argentyńczyka do Stanów Zjednoczonych tamtejsi kibice lawinowo ruszyli do sklepów po koszulki Messiego.

W podanym zestawieniu widnieje 25 nazwisk piłkarzy. Jednym z nich jest polski zawodnik, Karol Świderski, który reprezentuje klub Charlotte FC. 26-latek plasuje się w połowie stawki - na 17. miejscu.

ZOBACZ WIDEO: Krychowiak żegna się z reprezentacją. Co na to kibice? [SONDA WP]

We wspomnianym rankingu nie brakuje także wielu innych znanych nazwisk. W tym gronie jest m.in. kolega Lionela Messiego z Interu Miami Sergio Busquets (13. pozycja) czy też Xherdan Shaqiri (25. pozycja) z Chicago Fire.

Przypomnijmy, że Karol Świderski, do Stanów Zjednoczonych wyjechał w styczniu 2022 roku. Oprócz niego w USA gra także kilku innych Biało-Czerwonych. Mowa m.in. o byłych kadrowiczach: Kamilu Jóźwiaku czy Mateuszu Klichu.

Zobacz także:
Ten zespół przebił reprezentację Polski
Piłkarze Arki otrzymali połowę wypłaty

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×