0:0, 94. minuta i wtedy ruszył Cash. Reprezentant Polski jednym z bohaterów

Aston Villa pokonała u siebie HNK Zrinjski Mostar po golu zdobytym w doliczonym czasie gry. Znakomitym dośrodkowaniem, po którym padła bramka, popisał się Matty Cash.

Piotr Bobakowski
Matty Cash (asysta w meczu z HNK Zrinjski Mostar) Twitter / twitter.com/viaplaysportpl / Na zdjęciu: Matty Cash (asysta w meczu z HNK Zrinjski Mostar)
Ależ to były emocje na Villa Park w Birmingham, gdzie Aston Villa mierzyła się z HSK Zrinjski Mostar (1:0, więcej TUTAJ) w meczu 2. kolejki grupy "E" Ligi Konferencji Europy.

Matty Cash i spółka długo nie mogli sforsować obrony przeciwnika. Udało się to dopiero w 4. minucie doliczonego czasu gry. W jednej z głównych ról wystąpił nasz reprezentacyjny obrońca (patrz wideo poniżej).

Cash (wszedł na boisko po przerwie) popisał się świetnym dośrodkowaniem z bocznego sektora boiska, po którym piłka "poszukała" w polu karnym Johna McGinna.

Szkocki pomocnik zanotował efektowne trafienie głową, a Cash cenną asystę. Dzięki temu Aston Villa mogła cieszyć się ze zdobycia trzech punktów.

W drugim meczu grupy "E" Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z AZ Alkmaar (0:1, więcej TUTAJ).