Rosjanie nie popisali się w starciu z Kenią. Jedna bramka w meczu Senegalu z Kamerunem

Reprezentacja Rosji, która jest wykluczona przez UEFA i FIFA z rozgrywania oficjalnych spotkań, w spotkaniu towarzyskim tylko zremisowała 2:2 z Kenią. Natomiast Senegal ograł Kamerun 1:0.

Tomasz Rosiński
mecz Rosja - Kenia Newspix / Alexander Demianchuk / Na zdjęciu: mecz Rosja - Kenia
Rosjanom w Turcji przyszło się zmierzyć z zajmującymi dopiero 109. miejsce w rankingu FIFA Kenijczykami i już w 8. minucie za sprawą Aleksandra Sobolewa wyszli na prowadzenie.

Jednakże kenijska drużyna odpowiedziała jeszcze przed przerwą i po trafieniach Anthony'ego Akumu oraz Masouda Jumy wygrywali 2:1.

Rosyjska ekipa uratowała remis dopiero w samej końcówce po golu Iwana Obljakowa, któremu asystował Aleksandra Siljanowa.

W konfrontacji Senegalczyków z Kameruńczykami lepsi okazali się ci pierwszy, a zwycięstwo zapewnił im Sadio Mane, który wykorzystał rzut karny.

Rosja - Kenia 2:2 (1:2)
1:0 - Aleksander Sobolew 8'
1:1 - Anthony Akumu 16'
1:2 - Masoud Juma 36'
2:2 - Iwan Obljakow 89'

Senegal - Kamerun 1:0 (1:0)
1:0 - Sadio Mane 35' (k.)

-> Izraelczycy krytykują Anglików. "Teraz muszą się tłumaczyć"