Real Sociedad wrócił na zwycięską ścieżkę. Niedosyt Betisu

Po porażce z Atletico na zwycięską ścieżkę wrócił Real Sociedad. Drużyna z San Sebastian pokonała Mallorcę. Podziałem punktów zakończył się mecz Getafe z Betisem.

Michał Piegza
Real Sociedad podejmował Mallorcę PAP/EPA / PAP/EPA/Juan Herrero / Real Sociedad podejmował Mallorcę
Niedosyt po wyjazdowej potyczce z Getafe mogą odczuwać gracze Betisu. Drużyna z Sewilli już w pierwszej akcji objęła prowadzenie. Po kwadransie gospodarze wyrównali. Więcej goli w potyczce nie padło.

Tylko jedną bramkę zobaczyli kibice na stadionie w San Sebastian. Real Sociedad przed przerwą na mecze reprezentacji przegrał w Madrycie z Atletico 1:2 i tym samym zakończył serię wygranych z rzędu.

W sobotę gospodarze trafili rywala w 64. minucie. Gola na wagę zwycięstwa nad Mallorką zdobył Brais Mendez. Dzięki trzem punktom Real Sociedad w La Lidze awansował na 5. miejsce.

0:3 - Griezmann 70'

Oglądaj mecz Real Betis - Sevilla FC na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Real Betis w kolejnym sezonie zagra w europejskich pucharach?