The Championship: porażka zespołu Krystiana Bielika. Drużyna Jana Bednarka walczyła do końca

W 13. kolejce The Championship zespół Birmingham City (Krystian Bielik) przegrał u siebie z Hull City 0:2, zaś Southampton FC z Janem Bednarkiem w składzie zremisował na wyjeździe z Preston North End 2:2.

Tomasz Rosiński
Krystian Bielik Newspix / Godfrey Pitt / Na zdjęciu: Krystian Bielik
Forma drużyny Birmingham City w tym sezonie faluje i po porażce z Middlesbrough (0:1) tym razem poległa z Hull City (0:2) po bramkach Liama Delapa oraz Jadena Philogene'a-Bidace'a.

Polski pomocnik Krystian Bielik występował na boisku do 70. minuty spotkania i wówczas został zmieniony przez Jordana Jamesa.

Ekipa z Southampton dość długo przegrywała z Preston North End 1:2, ale rzutem na taśmę w szóstej minucie doliczonego czasu gry po samobójczym golu Cheda Evansa doprowadziła do remisu. Jan Bednarek rozegrał całą konfrontację w barwach gości.