Dwa gole i czerwone kartki w meczu o przełamanie

Obu zespołom marzyło się przełomowe zwycięstwo, a musiały pogodzić się z podziałem punktów. GKS Jastrzębie doprowadził do remisu 1:1 w czasie doliczonym do meczu z Zagłębiem II Lubin.

W Lubinie została nadrobiona jeszcze jedna zaległość z październikowej przerwy reprezentacyjnej. Zagłębie II Lubin zostało wzmocnione między innymi Michałem Nalepą czy Damjanem Boharem. Zagrał też także doświadczony Jarosław Jach, ale faulem na drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę w 64. minucie nie pomógł Miedziowym.

Zagłębie było długo na dobrej drodze do odniesienia zwycięstwa, ponieważ prowadziło 1:0 od 24. minuty do końca podstawowego czasu. Dobra akcja zakończyła się strzałem do bramki Kacpra Terleckiego.

W samej końcówce lubinianie bronili w dziewięciu, ponieważ po czerwonej kartce dla Jarosława Jacha, była również czerwona kartka dla Tornike Gaprindaszwiliego. Takie siły okazały się niewystarczające i na koniec doliczonego czasu Michał Bednarski oddał strzał na 1:1. W ten sposób wyszarpnął punkt dla jastrzębian.

Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)
1:0 - Kacper Terlecki 24'
1:1 - Michał Bednarski (k.) 90'

Tabela II ligi:

Standings provided by Sofascore

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy oba kluby utrzymają się w tym sezonie w II lidze?