Pięć klubów zainteresowanych Kylianem Mbappe. Wielkie firmy w grze o Francuza

Kylian Mbappe nie może liczyć na brak zainteresowania. Niedługo wygaśnie jego kontrakt z Paris Saint-Germain, więc w mediach pojawia się coraz więcej doniesień dotyczących jego przyszłości.

Kuba Duda
Kuba Duda
Kylian Mbappe Getty Images / Emmanuele Ciancaglini/Ciancaphoto Studio / Na zdjęciu: Kylian Mbappe
Nie jest żadną nowością, że temat odejścia Kyliana Mbappe z Paris Saint-Germain pojawia się w przestrzeni medialnej. On żyje w niej niemalże cały czas, a przybiera na sile wtedy, gdy kontrakt francuskiego piłkarza z jego klubem zaczyna zbliżać się do końca.

Tak się składa, że już za kilka miesięcy 24-latek będzie wolnym zawodnikiem. Latem 2024 roku wygaśnie jego umowa z paryskim zespołem i wtedy będzie mógł zmienić otoczenie za darmo, co przyciąga potencjalnych kupców.

Z informacji podanych przez portal FourFourTwo wynika, że atakujący jest obecnie na radarze aż pięciu wielkich marek. W tym gronie są Real Madryt, Liverpool FC, Chelsea FC, Newcastle United oraz Manchester United.

Każda z tych ekip w przeszłości na jakimś etapie kontaktowała się z otoczeniem zawodnika i teraz najprawdopodobniej wszyscy, czy też większość z nich będzie chciała spróbować ponownie. Wspomniane źródło mówi nawet o zimowym oknie transferowym i możliwym ruchu właśnie w tym okresie.

Jednak nie wydaje się to bardzo prawdopodobne, bo przecież w styczniu PSG może oczekiwać ogromnych pieniędzy za reprezentanta Francji. W przypadku transferu latem klub sprowadzający Mbappe nie musiałby w ogóle rozmawiać z paryskim zespołem, a jedynie z obozem zawodnika.

Czytaj też:
Polska umocniła się w Rankingu UEFA
10 lat i dość! Odważna decyzja Probierza

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poznaliśmy bramkę roku?! Fenomenalny gol piłkarki


Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Jak potoczą się losy Kyliana Mbappe w 2024 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×