Tego domagali się kibice po karnym dla Barcelony. Tylko posłuchaj [WIDEO]

Po rzucie karnym podyktowanym dla FC Barcelony w meczu z Deportivo Alaves (2:1) na trybunach rozległa się wielka wrzawa. Fani wyraźnie dali do zrozumienia, kogo chcą zobaczyć jako wykonawcę "jedenastki".

Mateusz Kozanecki
Robert Lewandowski Getty Images / Eric Alonso / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
FC Barcelona już od 1. minuty musiała gonić wynik w meczu z Deportivo Alaves. Nieoczekiwanie podopieczni Xaviego stracili gola w pierwszej akcji.

Goście nie wykorzystali kolejnych szans na podwyższenie prowadzenia. Po zmianie stron to Katalończycy zaczęli przeważać i doprowadzili do wyrównania.

W 76. minucie Abdel Abqar faulował w polu karnym Ferrana Torresa. Sędzia podyktował "jedenastkę", a kibice Katalończyków zaczęli skandować nazwisko Roberta Lewandowskiego (zobacz nagranie poniżej)

Faktycznie, to reprezentant Polski podszedł do wykonania rzutu karnego. Pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali i wyprowadził swój zespół na prowadzenie 2:1.

Barcelona już do końca spotkania nie straciła żadnej bramki i dopisała do swojego dorobku trzy punkty.

Aktualnie Robert Lewandowski ma na swoim koncie 7 bramek i zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców La Liga. Prowadzi Jude Bellingham z 10 trafieniami.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców w sezonie 23/24?