Michał Probierz zaskoczył na konferencji. W takim składzie zagramy z Łotwą

Selekcjoner reprezentacji Polski rozwiał wszelkie wątpliwości i podał skład biało-czerwonych na towarzyski mecz z Łotwą (wtorek, godz. 20.45).

Tomasz Galiński
Tomasz Galiński
Michał Probierz PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Michał Probierz
Po zakończonych i nieudanych eliminacjach do mistrzostw Europy reprezentacja Polski ma do rozegrania jeszcze jeden mecz w 2023 roku. Towarzyski przeciwko Łotwie (we wtorek o godz. 20.45 na PGE Narodowym).

Jak biało-czerwoni potraktują to spotkanie? Będą zmiany w składzie czy zagra żelazna jedenastka? Selekcjoner Michał Probierz rozwiał wątpliwości i zaskoczył podczas konferencji prasowej, podając cały skład, który zagra przeciwko Łotwie.

W bramce po 45 minut otrzymają Łukasz Skorupski i Marcin Bułka. Polska ponownie zagra w systemie 1-3-5-2. Wahadłowymi, podobnie jak w meczu z Czechami będą Przemysław Frankowski i Nicola Zalewski, a trójkę środkowych obrońców stanowić będą Jan Bednarek, Mateusz Wieteska i Jakub Kiwior.

Środek pola to z kolei Sebastian Szymański, Damian Szymański i Jakub Piotrowski, z kolei w ataku obejrzymy Roberta Lewandowskiego i Adama Buksę.

Oczywiście z zastrzeżeniem, że w ostatniej chwili nie wydarzy się nic niespodziewanego, czyli jakaś kontuzja lub choroba, jak to miało miejsce w przypadku Piotra Zielińskiego.

Skład Polski na mecz z Łotwą: Łukasz Skorupski / Marcin Bułka (po 45 minut) - Przemysław Frankowski, Jan Bednarek, Mateusz Wieteska, Jakub Kiwior, Nicola Zalewski - Sebastian Szymański, Damian Szymański, Jakub Piotrowski - Robert Lewandowski, Adam Buksa.

Początek meczu Polska - Łotwa we wtorek o godz. 20.45.

Reprezentacja Polski
Reprezentacja Łotwy
2:0 Zakończony

Relacja Live

ZOBACZ WIDEO: Polacy ostro po blamażu kadry z Czechami. "Lewandowski? Tragedia. Trzeba szukać następcy"


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×