Nie mógł tego zmarnować. Taką piłkę Szymański "wystawił" koledze [WIDEO]

Sebastian Szymański przypomniał o sobie w Turcji. Po trzech gorszych występach Polak zanotował asystę przy bramce Dusana Tadicia, która zapewniła Fenerbahce Stambuł zwycięstwo nad Fatih Karagumruk. Serb po prostu nie mógł zmarnować podania od Polaka.

Jakub Fordon
asysta Sebastiana Szymańskiego Twitter / beIN Sports / Na zdjęciu: asysta Sebastiana Szymańskiego
W wielkim stylu Sebastian Szymański wszedł do nowego klubu. Już od pierwszych spotkań pomocnik błyszczy w Fenerbahce Stambuł, dzięki czemu rozkochał w sobie tureckich kibiców.

W ostatnich trzech spotkaniach dla Fenerbahce Szymański nie zdobył gola ani nie zanotował asysty. Jednak tuż po zgrupowaniu reprezentacji Polski udowodnił, że w jego przypadku nie można mówić o kryzysie.

Na odpowiednie tory pomocnik wrócił w meczu z Fatih Karagumruk, które jego klub zwyciężył 2:1. Mimo że goście objęli prowadzenie w 39. minucie, to w drugiej połowie miejscowi odwrócili losy pojedynku.

Wszystko za sprawą Dusana Tadicia, który skompletował dublet. Jednak przy drugiej bramce Serb nie musiał się wysilać. Po podaniu od Szymańskiego 35-letni napastnik nie miał prawa nie zdobyć gola.

Fenerbahce czwórkowo ruszyło z kontrą i miało przewagę liczebną. Z prawej strony ustawił się Polak i to właśnie on jako pierwszy dostał piłkę. Następnie "wystawił" ją Tadiciowi, który postawił kropkę nad "i" w tej akcji.

Za sprawą zwycięstwa nad Fatih Karagumruk klub Szymańskiego wrócił na pierwsze miejsce w tabeli tureckiej Super Lig. Jednak tyle samo punktów ma drugie Galatasaray Stambuł.