Problemy Atletico Madryt z ligowym maruderem

W La Lidze po komplet punktów sięgnęło Atletico Madryt. Drużyna Diego Simeone z problemami pokonała Almerię. Przerwano spotkanie Granady z Athletikiem.

Michał Piegza
Atletico 2:1 pokonało Almerię PAP/EPA / PAP/EPA/CHEMA MOYA / Atletico 2:1 pokonało Almerię
Po porażce z Barceloną piłkarze Atletico wrócili na zwycięską ścieżkę. Podopieczni Diego Simeone podejmowali zajmującą ostatnie miejsce w La Lidze Almerię.

Już w 22. minucie gospodarze prowadzili 2:0 i wydawało się, że mają wszystko pod kontrolą. W 2. połowie ligowy maruder złapał kontakt bramkowy i do końca spotkania Atletico nie mogło być pewne wygranej.

Nie udało się dokończyć meczu Granady z Athletikiem. Na trybunach rozegrała się tragedia. Więcej na ten temat TUTAJ.

Piłkarze Cadizu w środku tygodnia pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Króla przegrywając z niżej notowanym rywalem. W domowym spotkaniu z Osasuną gospodarze długo prowadzili 1:0, ale goście po przerwie wyrównali.

Atletico Madryt - UD Almeria 2:1 (2:0)
1:0 - Morata 17'
2:0 - Correa 22'
2:1 - Baptistao 62'

Granada CF - Athletic Bilbao 0:1 (przerwane w 18. minucie)
0:1 - I. Williams 6'

Cadiz CF - Osasuna Pampeluna 1:1 (1:0)
1:0 - Marti 19'