Mecz La Liga przerwany. Nadeszły najgorsze wiadomości

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Pepe Torres / Na zdjęciu: mecz Granada CF - Athletic Bilbao
PAP/EPA / Pepe Torres / Na zdjęciu: mecz Granada CF - Athletic Bilbao
zdjęcie autora artykułu

Niedzielny mecz pomiędzy Granadą i Athletikiem Bilbao został przedwcześnie przerwany. Wszystko było spowodowane dramatycznymi wydarzeniami na trybunach.

W tym artykule dowiesz się o:

W ostatnim czasie niestety mieliśmy sporo sytuacji, w których kibice podczas meczów potrzebowali pomocy służb medycznych. W wielu z tych przypadków ta przynosiła efekty, ale czasami się tak nie dzieje.

Tak było przy okazji meczu Granady CF z Athletikiem Bilbao. Rywalizacja rozgrywana w Grenadzie została wstrzymana po około 20 minutach przy wyniku 1:0 dla zawodników z Bilbao. Jednak wynik w tym przypadku nie był najważniejszy.

Do informacji publicznej od razu zostały przekazane powody wstrzymania meczu. Było to spowodowane tym, że jednemu z kibicowi znajdujących się na trybunach była udzielana pomoc medyczna.

Teraz La Liga oficjalnie poinformowała, że niestety, ale działania medyków nie przyniosły pozytywnego efektu. Wspomniany fan, który doznał zatrzymania krążenia podczas starcia, niestety zmarł.

W związku z tym rywalizacja została zawieszona i nie jest wiadome, kiedy zostanie dokończona. Natomiast oczywiście teraz nie jest to zbyt istotne, bo całe środowisko hiszpańskiego futbolu jest wstrząśnięte tymi wydarzeniami.

Czytaj też: Gorąco w sieci po klęsce Lecha Szok w Łodzi. Bramkarz Legii ruszył za późno [WIDEO]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)