Zgrzyt w meczu FC Barcelony. Gwiazdor pokazał gest w kierunku trybun

Po meczu FC Barcelony hiszpańskie media rozpisują się o geście, który w pierwszej połowie pokazał w kierunku trybun Raphinha. Jest nagranie z całej sytuacji.

Dawid Borek
Dawid Borek
Raphinha Twitter / CANALPLUS_SPORT / Na zdjęciu: Raphinha
Na pierwszego gola w meczu FC Barcelona - UD Almeria czekaliśmy do 33. minuty spotkania. Wtedy rzut rożny wykonał Ilkay Gundogan, a po odbitym uderzeniu głową Ronalda Araujo piłkę do siatki wbił Raphinha.

- Araujo, strzał, dobitka, piłka w siatce! - relacjonował komentator Canal+. Chwilę później piłkarze Dumy Katalonii zebrali się przy rogu boiska, gdzie celebrowali trafienie. Gdy skończyli, w kierunku trybun udał się autor bramki.

O tym, co zrobił, rozpisują się teraz hiszpańskie media. "Kontrowersyjne celebrowanie Raphinhi" - pisze "Marca". O co chodzi?

"Do momentu gola drużyna nie prezentowała się najlepiej, można było usłyszeć pierwsze gwizdy w kierunku FC Barcelony. Fani wcale nie byli zadowoleni z ich gry. Kiedy Brazylijczyk strzelił gola i udał się w kierunku trybun, wyraźnym gestem zakrył uszy" - opisuje "Marca".

W ten sposób Raphinha dał do zrozumienia, że nie chce słyszeć kolejnych gwizdów z trybun. To zresztą nie był pierwszy raz, gdy pokazał taki gest w kierunku sympatyków Blaugrany.

Całą sytuację zobaczysz na wideo poniżej:

Mecz FC Barcelona - UD Almeria zakończył się wynikiem 3:2 dla Dumy Katalonii. Oprócz Raphinhi, trafienia dla gospodarzy zaliczył Sergi Roberto (60' i 83'), dla gości z kolei celnie strzelali Leo Baptistao (41') i Edgar Gonzalez (71').

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)