Problemy reprezentanta Polski. Wiadomo, dlaczego tak szybko zszedł z boiska

Jan Bednarek rozegrał całą pierwszą połowę meczu przeciwko Norwich City, ale w przerwie polski defensor został zmieniony. Wiemy, z czego wynika nagła absencja zawodnika Southampton FC.

Małgorzata Boluk
Jan Bednarek Getty Images / Robin Jones / Na zdjęciu: Jan Bednarek
Southampton FC nowy rok rozpoczęło od wyjazdowego starcia z Norwich City. Spotkanie zespołów z The Championship zakończyło się remisem 1:1 (---> RELACJA).

Jan Bednarek znalazł się w wyjściowej "jedenastce" i rozegrał całą pierwszą połowę meczu, jednak w drugiej odsłonie pojedynku na murawie już go nie widzieliśmy. Skąd taka zmiana?

Na szczęście nie chodzi o kontuzję. Co prawda 27-latek po potyczce z Plymouth borykał się z drobnym urazem, ale to nie on sprawił, że obrońca zszedł z boiska.

Alfie House z brytyjskiego "Daily Echo" przekazał za pośrednictwem platformy X, że polski defensor grał krócej, ponieważ zmaga się z chorobą.

Southampton FC walczy w tym sezonie o powrót do Premier League i zajmuje obecnie trzecie miejsce w ligowej stawce. Zdecydowanym liderem po 26 kolejkach jest Leicester City. "Święci" tracą do niego już 13 "oczek".

Były reprezentant radzi Lewandowskiemu. "Nie powinien tego robić"
Ekspert o transferze Zielińskiego. "Inter? 3 razy tak!"