Uśmiech tej dziewczynki mówi wszystko. Piękny gest gwiazdora Barcy [WIDEO]

FC Barcelona gra dalej w Pucharze Króla. Duma Katalonii nie bez problemów pokonała Unionistas de Salamanca 3:1. Po tym meczu sporo mówi się nie tylko o wyniku, ale i o zachowaniu Ferrana Torresa. Zobaczcie sami.

Łukasz Witczyk
Ferran Torres Getty Images / Gabriel Jimenez Lorenzo / Na zdjęciu: Ferran Torres
Zdecydowanym faworytem meczu 1/8 finału Pucharu Króla była FC Barcelona. Jednak biorąc pod uwagę formę Blaugrany w ostatnich tygodniach, nie do końca można było być pewnym tego, że zespół z Barcelony odniesie zwycięstwo. I te obawy potwierdziły się w pierwszej połowie. W 31. minucie to Unionistas de Salamanca objął prowadzenie.

Jeszcze przed przerwą był remis po golu Ferrana Torresa, a po zmianie stron Barcelonie pomogli obrońcy Jules Kounde i Alex Balde. Obaj zdobyli po bramce, a Barca wygrała 3:1. Po meczu sporo mówi się nie tylko o wyniku meczu, ale także i o zachowaniu Torresa.

Otóż zawodnik FC Barcelony dał swoją meczową koszulkę młodej fance. Jej uśmiech mówi wszystko. Nagranie zadowolonej dziewczynki obiegło media społecznościowe. Można je zobaczyć poniżej.

Po meczu Maria - bo tak na imię ma dziewczynka - była także w szatni FC Barcelony i spotkała się z zawodnikami. Na profilu Barcy w serwisie X pojawiło się jej zdjęcie z piłkarzami mistrzów Hiszpanii. "To nawet lepsze niż wygranie meczu: wywołanie uśmiechu na twarzy Marii" - podpisano fotkę.

Mała Maria choruje na mięsaka Ewinga. Jak czytamy na jej profilu w serwisie X, rozgrywa teraz swój najważniejszy mecz, a piłka nożna to jej pasja. Ma za sobą kilka cykli chemioterapii, ale uśmiech - zresztą magiczny - nie schodzi z jej twarzy.

Ferran Torres to jedna z gwiazd FC Barcelony. W tym sezonie rozegrał 28 meczów, strzelił w nich 8 goli i zaliczył trzy asysty.  Dodajmy, że w meczu z Unionistas de Salamanca od 61. minuty grał Robert Lewandowski.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)