Plotkarskie media nie oszczędzają Neymara. Kolejne doniesienia o życiu prywatnym

Neymar od kilku miesięcy nie gra z powodu kontuzji. To jednak nie oznacza, że z jego życia wieje nudą. Plotkarskie media donoszą o kolejnym dziecku brazylijskiego piłkarza. Jedno z nich ma mieć już 10 lat.

ŁW
Neymar Instagram / www.instagram.com/neymarjr / Na zdjęciu: Neymar
Od lat Neymar jest na czołówkach plotkarskich mediów. Chodzi zazwyczaj o jego relacje z kobietami, a także imprezowy styl życia, w którym piłkarz znajduje czas na piłkarskie treningi. Z Paris Saint-Germain nie wygrał jednak upragnionej Ligi Mistrzów i od kilku miesięcy jest zawodnikiem saudyjskiego Al-Hilal.

Kontuzja kolana, z jaką zmaga się piłkarz sprawiła, że został on wykreślony z kadry swojego zespołu. Neymar skupia się obecnie na leczeniu urazu. Nie zapomniały o nim plotkarskie media, które opisują kolejne miłosne przygody kończące się poczęciem dzieci.

W brazylijskim programie telewizyjnym "Hora da Venenosa" poinformowano, że Neymar ma kolejne dziecko. To 10-letnia córka. Jej matką jest Gabriella Gaspar, z którą napastnik miał romans w 2013 roku.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękne sceny tuż przed meczem. Trudno się nie wzruszyć

Do ich spotkania miało dojść po meczu reprezentacji Brazylii z Boliwią. Kobieta dopiero 11 tygodni później zorientowała się, że jest w ciąży. - To dziecko Neymara. Może być tylko jego, bo wtedy byłam tylko z nim - mówiła. Dziewczynka ma na imię Yasmin Noe i kilkukrotnie miała próbować kontaktować się z domniemanym ojcem.

Kobieta domaga się wykonania testów DNA, które mają potwierdzić ojcostwo dziewczynki. Jeśli udowodnią, że to Neymar jest ojcem, to będzie pozwany o alimenty wynoszące 30 tysięcy euro miesięcznie.

W październiku 2023 roku na świat przyszła córeczka Neymara - Mavia, która jest jego drugim dzieckiem. Piłkarz ma również 11-letniego syna. Mamą Davida Lucci jest była partnerka Neymara - Carolina Dantas. Z kolei Mavia jest owocem związku reprezentanta Brazylii z Bruną Biancardi.

W skomplikowanym życiu rodzinnym Neymara pojawi się trzecie dziecko. Jego przyjście na świat jest spodziewane w maju. Jak informuje brazylijski portal "LeoDias", na ten miesiąc jest wyznaczony poród modelki Amandy Kimberlly. Piłkarz kwestionuje swoje ojcostwo i chce wykonać testy.

Czytaj także:
Co on wyprawia? Szymański jest trzeci w Europie
Lukas Podolski: To dobrze, że Górnik sprzedał Yokotę. Powodów było kilka

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×