Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać PKO Ekstraklasę? Czy będzie w TV?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: piłkarze Jagiellonii Białystok
WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: piłkarze Jagiellonii Białystok
zdjęcie autora artykułu

W ramach 20. kolejki PKO Ekstraklasy dojdzie do pojedynku ekip będących w zupełnie innym położeniu. Mowa o starciu Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok. Zaplanowano je na niedzielę, 11 lutego, godz. 15:00. Sprawdź, gdzie oglądać mecz w TV i online.

[b]

20. kolejka PKO Ekstraklasy. Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok. Gdzie śledzić mecz w telewizji?[/b]

Po przerwie zimowej do gry wraca PKO Ekstraklasa. Jednak ze starć w ramach 20. kolejki jest Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok. W nim faworytem będą goście, którzy zajmują 2. miejsce w tabeli. Z kolei miejscowi mają jedynie cztery punkty przewagi nad strefą spadkową i są na 14. pozycji.

Początek spotkania 20. kolejki PKO Ekstraklasy, które ma wyraźnego faworyta w niedzielę, 11 lutego o godzinie 15:00. Transmisja telewizyjna dostępna na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.

Jak oglądać PKO Ekstraklasę w internecie? Stream online z meczu Widzew - Jagiellonia

Spotkanie do obejrzenia będzie na platformie Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE na WP SportoweFakty.

Początek meczu Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok: 15:00. Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Przeczytaj także: Trener Legii szczerze o transferach

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Harry Kane, jako człowiek wielu talentów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)