Arkadiusz Milik mógł odejść z Juventusu. Polak odrzucił lukratywne oferty

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / sportinfoto / Arkadiusz Milik
Getty Images / sportinfoto / Arkadiusz Milik
zdjęcie autora artykułu

Arkadiusz Milik swego czasu bardzo mocno walczył o transfer do Juventusu. Teraz nie chce odejść z klubu, choć według mediów w ostatnich miesiącach mógł odejść.

W tym artykule dowiesz się o:

Jeszcze za czasów gry w SSC Napoli Arkadiusz Milik chciał trafić do Juventusu. Wtedy nie udało się bezpośrednio trafić do stolicy Piemontu i przeniósł się do Francji. Jednak po pewnym czasie spędzonym w Marsylii Polak ostatecznie wreszcie spełnił swój cel.

W Juve idzie mu różnie, w ostatnim czasie zdobył kilka bramek, ale niedawno też otrzymał czerwoną kartkę, która wykluczyła go z gry na mecz z Interem Mediolan. Natomiast reprezentant Polski wciąż chce stanowić o sile włoskiej ekipy.

To też potwierdzają informacje przekazywane przez media. Z doniesień podanych przez specjalizującego się w tematach transferowych dziennikarza, Nicolo Schirę wynika, że Milik w ostatnim czasie odrzucił zakusy saudyjskich klubów.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kopnął spod własnej bramki. Zdobył wymarzonego gola

29-latek miał otrzymać oferty od dwóch zespołów występujących w Saudi Pro League i żadna z nich nie została przez niego zaakceptowana. Jest to spowodowane faktem, że Polak wciąż chce występować w Europie i święcić triumfy z turyńskim klubem.

Niestety nie zostało przekazane, jakie zespoły z Arabii Saudyjskiej chciały sprowadzić Milika, ale raczej możemy założyć, że w przypadku transferu napastnik mógłby liczyć na sporą podwyżkę. Dlatego też odrzucenie tych ofert raczej nie było łatwe.

Czytaj też: Słynny klub chce polskiego obrońcę Boli go zmarnowana szansa Lewandowskiego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)