Co za gol Szczepana! Bramkarz nie miał najmniejszych szans na obronę [WIDEO]

W meczu 22. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Ruchem Chorzów (1:1) kapitalnym trafieniem popisał się Daniel Szczepan.

Artur Karaszewski
Jagiellonia - Ruch/ gol Szczepana Twitter / Canal+Sport / Jagiellonia - Ruch/ gol Szczepana
Pierwsza połowa spotkania w Białymstoku nie obfitowała w wiele emocji. W rywalizacji brakowało bramkowych sytuacji i składnych akcji. Kibice na stadionie mogli o tym jednak zapomnieć w 42. minucie meczu.

Wtedy właśnie bardzo dobre podanie Adama Vlkanovy na przepięknego gola zamienił Daniel Szczepan. Napastnik Ruchu Chorzów uderzył piłkę, która wcześniej odbiła się od murawy i posłał ją z dużą siłą do bramki Zlatana Alomerovicia.

Była to jedyna bramka, która padła w pierwszej odsłonie meczu, ale jej uroda mogła zrekompensować brak większych emocji w tej części gry.

Jagiellonia Białystok była przed tym spotkaniem liderem PKO Ekstraklasy. Z kolei Ruch Chorzów jest w zupełnie odmiennej sytuacji. Niebiescy zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i czeka ich bardzo trudna walka o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.