Real Madryt grał tragicznie. I wtedy wyprowadził zabójczy kontratak [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Screen / Polsat Sport / Na zdjęciu: Vinicius Junior pewnie wykończył kontratak Realu Madryt

Pięknie przeprowadzony kontratak i gol Viniciusa Juniora to jeden z niewielu pozytywów w grze Realu Madryt w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów z RB Lipsk. "Królewscy" prezentowali się fatalnie.

W pierwszym meczu Real Madryt wygrał 1:0 i wydawało się, że rewanż jest jedynie formalnością.

No właśnie, wydawało się, bo na Santiago Bernabeu to RB Lipsk prezentował się znacznie korzystniej i tak naprawdę już do przerwy mógł prowadzić. I to nie jedną, a przynajmniej dwoma bramkami.

Real wyglądał fatalnie, natomiast udało mu się wybronić, choć nie uniknął przeraźliwych gwizdów ze strony publiczności, gdy sędzia zakończył pierwszą połowę.

A w drugiej części? Wcale nie było lepiej, ale przynajmniej doczekaliśmy się bramek.

I wreszcie w 65. minucie "Królewscy" przeprowadzili świetny kontratak. Piłkę przejął Toni Kroos, akcja momentalnie przeniosła się na połowę przeciwnika i Vinicius Junior w dobrym stylu wykorzystał podanie Jude'a Bellinghama. Co ciekawe, był to pierwszy celny strzał ekipy z Madrytu.

Inna sprawa, że na odpowiedź RB Lipsk nie trzeba było długo czekać. Po trzech minutach do wyrównania doprowadził Willi Orban. Bo Real stanął i wrócił do gry z pierwszej połowy.