Peszko sprawdził, ile z Walią przebiegł ten kadrowicz. To wręcz szok

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Bartosz Slisz
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Bartosz Slisz
zdjęcie autora artykułu

Po meczu reprezentacji Polski w barażach o Euro 2024 Kanał Sportowy gościł sporo ekspertów. Jednym z nich był Sławomir Peszko, który zaczął chwalić jednego z kadrowiczów, o którym mówiło się jednak niewiele.

Mimo braku awansu na Euro 2024 przez eliminacje reprezentacja Polski dostała się przez dwuetapowe baraże. W nich w pierwszej kolejności Biało-Czerwoni odprawili Estonię (5:1), a następnie po rzutach karnych Walię.

Tym samym nasza kadra jako ostatnia zameldowała się na nadchodzącym wielkim turnieju, które rozpocznie się już w czerwcu. Bohaterem Polski został Wojciech Szczęsny, który obronił decydujący rzut karny.

Tymczasem gościem Kanału Sportowego był Sławomir Peszko i ten rozpływał się nad innym reprezentantem Polski. Co ciekawe nikt wcześniej nie poruszył występu Bartosza Slisza, a tymczasem były kadrowicz zaczął mówić właśnie o nim.

- Doszedłem do raportów, według których przebiegł 15,6 km. Najwięcej ze wszystkich zawodników na boisku. On był wszędzie. Mimo biegania i zabezpieczania stref był też spokojny przy piłce. Ja go takiego nie pamiętam z Legii - stwierdził obecny trener Wieczystej Kraków.

Obecnie Slisz występuje za oceanem, ponieważ w zimowym okienku transferowym zamienił Legię Warszawa na Atlantę United. I biorąc pod uwagę zaufanie od Michała Probierza można było spodziewać się, że ten zanotuje udany występ i to się sprawdziło.

Przeczytaj także: Euforia po awansie? Smutne sceny na lotnisku

ZOBACZ WIDEO: Mamy Euro! Brak euforii wśród ekspertów pomeczowego studia

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (12)
avatar
Koń się śmieje
29.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Osioł nauczył drewniaka nowych sztuczek ! Będzie machał łapami jako wiatrak w ramach programu Zielona Energia ! Może to da mu jakieś punkty dodatnie ?  
avatar
Fullcontakt
28.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
15,6 km w 130 minut i to przerywane trzema przerwami, to śmieszne osiągnięcie, takie dystanse, to robią amatorzy 50 plus i to w krótszym czasie.  
avatar
Jacke
28.03.2024
Zgłoś do moderacji
1
2
Odpowiedz
Drewno jest plastyczne i można z niego wyrzeźbić piękne rzeczy ! Takim będzie medal na EURO!  
avatar
Antydrewno 1
28.03.2024
Zgłoś do moderacji
3
1
Odpowiedz
Drewniak miał być super exportowy, taki napastnik wzorcowy a okazał się wybrakiem i kompletnym talentu brakiem .  
avatar
Trefniś Królewski
28.03.2024
Zgłoś do moderacji
4
1
Odpowiedz
Oprócz Szczęsnego wszyscy z drewniakiem na czele nadają się do przerobu na płyty pilśniowe !