Konferencja przerwana. Szalone sceny w Niemczech

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Viaplay Sport Polska / Sceny na konferencji prasowej Xabiego Alonso
Twitter / Viaplay Sport Polska / Sceny na konferencji prasowej Xabiego Alonso
zdjęcie autora artykułu

Nie miała końca feta Bayeru Leverkusen po zdobyciu historycznego mistrzostwa Niemiec. Przerwana została nawet konferencja prasowa z udziałem Xabiego Alonso, podczas której... trener został obficie oblany piwem.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=687]

Bayer 04 Leverkusen[/tag] w sezonie 2023/2024 Bundesligi przerwał hegemonię Bayernu Monachium i zapewnił sobie w niedzielę historyczny tytuł. I to jeszcze w znakomitym stylu! Drużyna Xabiego Alonso zagrała na BayArena koncertowo i rozbiła u siebie Werder Brema.

Świeżo upieczony mistrz Niemiec zwyciężył aż 5:0 (---> RELACJA), a później rozpoczęło się szaleństwo. Zarówno na trybunach, jak też na murawie, w szatni czy nawet... konferencji prasowej.

Przeszczęśliwy Xabi Alonso odpowiadał na pytania dziennikarzy, a później stało się coś, czego się totalnie nie spodziewał. Jego podopieczni wtargnęli do pomieszczenia, a w dłoniach trzymali ogromne kufle piwa, które... później wylądowały na szkoleniowcu.

ZOBACZ WIDEO: "Nie wyobrażam sobie tego". Lewandowski wprost o polskim szkoleniu

Radość Bayeru Leverkusen nie miała końca. Nic dziwnego! Nie dość, że to dla nich historyczne mistrzostwo, to jeszcze wywalczone na pięć kolejek przed końcem rozgrywek.

Do tego wszystkiego należy jeszcze dorzucić fakt, że złota ekipa z Leverkusen nie doznała w tym sezonie żadnej porażki i z pewnością będzie chciała to podtrzymać. Ich aktualny bilans to aż 25 zwycięstw i tylko 4 remisy.

Szalone sceny na konferencji prasowej można zobaczyć poniżej:

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (2)
avatar
Bobby69
15.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Szkoda piwa...  
avatar
Xionc69
15.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Klasa!