Gdzie oglądać Ligue 1? Kto pokaże mecz Paris Saint-Germain - Olympique Lyon? Transmisja, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / PAP/EPA/Alberto Estevez / Kylian Mabppe wykorzystał rzut karny
PAP/EPA / PAP/EPA/Alberto Estevez / Kylian Mabppe wykorzystał rzut karny
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę, 21 kwietnia o godzinie 21:00 odbędzie się kolejne spotkanie francuskiej Ligue 1. Mowa o starciu Paris Saint-Germain - Olympique Lyon. Transmisja TV na Canal+ Sport 5 oraz Eleven Sports 2. Stream online m.in. na Pilot WP.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

Ligue 1 [LIVE]: Paris Saint-Germain - Olympique Lyon. Gdzie oglądać transmisję? Czy będzie w telewizji? O której godzinie?[/b]

W niedzielę, 21 kwietnia o godzinie 21:00 odbędzie się kolejne spotkanie francuskiej Ligue 1. Paris Saint-Germain - Olympique Lyon wydaje się być najciekawszym zestawieniem w ramach 30. kolejki.

Mistrz Francji jest obecnie liderem i ma dziesięć punktów przewagi nad drugim Stade Brestois 29. Z kolei Lyon zajmuje 8. miejsce i walczy o europejskie puchary. Goście tego meczu w tym sezonie gościli paryżan na własnym boisku i przegrali aż 1:4.

Jak zakończy się kolejne bezpośrednie starcie, do którego tym razem dojdzie na Parc des Princes w Paryżu? Transmisja telewizyjna odbędzie się na antenach Canal+ Sport 5 oraz Eleven Sports 2.

Ligue 1 w internecie. Gdzie oglądać stream online z meczu Paris Saint-Germain - Olympique Lyon?

Fani Ligue 1 mają szeroki dostęp do transmisji. Mecz Paris Saint-Germain - Olympique Lyon będzie dostępny w internecie. Stream online będzie możliwy poprzez takie platformy, jak Pilot WP, Polsat Box Go czy Canal+ Online. Oczywiście to starcie można oglądać również na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVE z meczu Paris Saint-Germain - Olympique Lyon na WP SportoweFakty.

Początek meczu Paris Saint-Germain - Olympique Lyon: 21:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 5 oraz Eleven Sports 2. Stream online: Pilot WP (w dodatkowym pakiecie), Polsat Box Go (w dodatkowym pakiecie), Canal+ Online (w dodatkowym pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: 6 lat, a już czaruje. Zobacz, co potrafi syn reprezentanta Polski

Źródło artykułu: WP SportoweFakty