Demolka w meczu Wieczystej Kraków

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Wieczystej Kraków
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Wieczystej Kraków
zdjęcie autora artykułu

Piłkarze Wieczystej nie zatrzymują się na drodze w kierunku 2. ligi. W sobotę w meczu 27. kolejki krakowianie 5:0 pokonali w Tarnowie Unię.

W tym artykule dowiesz się o:

Wieczysta Kraków nie schodzi z kursu. Lider IV grupy III ligi grał w Tarnowie z Unią, czyli 11. drużyną ligi. Gospodarze liczyli na sprawienie niespodzianki. Udawało się jedynie do przerwy, kiedy zabrakło bramek.

Po zmianie stron drużyna Sławomira Peszki nie pozostawiła Unii złudzeń. W 46. minucie strzelanie rozpoczął Tomasz Swędrowski. Później nastąpił czas Michała Trąbki. Pozyskany zimą ze Stali Mielec pomocnik w osiemnaście minut zdobył trzy gole. Wynik spotkania na pięć minut przed końcem gry ustalił Karol Danielak.

Krakowianie odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu. Wieczysta wiosną potknęła się tylko raz, kiedy u siebie zremisowali z Podlasiem Biała Podlaska.

Drużyna Peszki nad wiceliderem Siarką Tarnobrzeg mają trzynaście punktów więcej, ale wicelider ligi w 27. kolejce swoje spotkanie dopiero rozegra.

Unia Tarnów - Wieczysta Kraków 0:5 (0:0) 0:1 - Swędrowski 46' 0:2 - Trąbka 64' 0:3 - Trąbka 73' 0:4 - Trąbka 82' 0:5 - Danielak 85'

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: z piłką robią cuda. To po prostu trzeba zobaczyć

Czytaj także: Chwile grozy w Krakowie. Sędzia od razu przerwał mecz Pazdan ujawnił, jakim trenerem jest Peszko. "To jest jego dużą siłą"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty