Ważne decyzje w Legii Warszawa. Odejdzie kolejny Portugalczyk?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki /  Na zdjęciu: Yuri Ribeiro
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Yuri Ribeiro
zdjęcie autora artykułu

Wygląda na to, że kolejny Portugalczyk odejdzie z Legii Warszawa. Po Jouse, szeregi wicemistrzów Polski opuści prawdopodobnie lewy obrońca.

W tym artykule dowiesz się o:

Josue potwierdził we wtorek to, o czym spekulowano od kilku dni. Portugalczyk nie przedłuży kontraktu z Legią Warszawa i po zakończeniu obecnego sezonu odejdzie z klubu. - Gra w Legii była dla mnie zaszczytem - powiedział kapitan stołecznych.

Josue grał w Legii od czerwca 2021 roku. W tym czasie wystąpił w 128 meczach. Wywalczył z Legią Puchar Polski oraz Superpuchar. Jego przyjacielem w zespole jest Yuri Ribeiro, któremu 30 czerwca 2024 roku kończy się kontrakt z drużyną.

Jak informuje portal legia.net, piłkarz otrzymał ofertę nowej, niższej umowy i się nad nią zastanawia. Na dziś Portugalczyk jest bliżej odejścia niż pozostania przy Łazienkowskiej, ale sprawa nie jest jeszcze przesądzona.

ZOBACZ WIDEO: Kwiatkowski ostro o kadrze Santosa. "Piłkarze nie wiedzieli, o co mu chodzi" [b]

[/b]

To nie jedyny piłkarz, któremu kończy się umowa z Legią. Jak czytamy, Artur Jędrzejczyk dostał propozycję nowego kontraktu i prawdopodobnie zostanie w Legii jeszcze na rok. Do porozumienia jest bardzo blisko, brakuje jedynie podpisu.

Tomas Pekhart, który również otrzymał propozycję rocznej umowy, nieco niższej, ale na warunkach zbliżonych do obecnych, też jest blisko pozostania w Legii. Odejść na wypożyczenie może z kolei mocno krytykowany przez kibiców Maciej Rosołek.

Zobacz także: Koledzy zaszokowani tragedią byłego reprezentanta Polski. Zareagował PZPN Mistrzostwo Anglii o krok. Wielkie zwycięstwo Manchesteru City

Źródło artykułu: WP SportoweFakty