PKO Ekstraklasa. Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław - Radomiak Radom? Jaki kanał? O której?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
zdjęcie autora artykułu

W sobotę, 18 maja o godzinie 17:30 odbędzie się 33. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym zmierzą się drużyny będące w zupełnie innym położeniu. Mowa o starciu Śląsk Wrocław - Radomiak Radom. Sprawdź, gdzie je oglądać w TV i internecie.

33. kolejka PKO Ekstraklasy. Śląsk Wrocław - Radomiak Radom. Gdzie śledzić mecz w telewizji?

Śląsk Wrocław zakończył rundę jesienną na pozycji lidera PKO Ekstraklasy. Jednak wiosną radzi sobie gorzej, przez co obecnie zajmuje 2. miejsce w tabeli i traci dwa punkty do pierwszej Jagiellonii Białystok. W 33. kolejce Śląsk powalczy o punkty w rywalizacji z Radomiakiem Radom, który plasuje się na 12. lokacie i ma już zagwarantowane utrzymanie.

Początek spotkania, które ma wyraźnego faworyta w sobotę, 18 maja o godzinie 17:30. Transmisja telewizyjna dostępna na kanale Canal+ Sport 3.

Jak oglądać PKO Ekstraklasę w internecie? Stream online z meczu Śląsk - Radomiak

Spotkanie Śląsk Wrocław - Radomiak Radom będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE ze spotkania PKO Ekstraklasy na WP SportoweFakty.

Początek meczu Śląsk Wrocław - Radomiak Radom: 17:30. Transmisja TV: Canal+ Sport 3. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie gra już w piłkę, ale dalej jest o nim głośno

Źródło artykułu: WP SportoweFakty