"Panie prezesie". Kulesza o krok od wpadki na Gali Ekstraklasy

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Screen / YouTube / CANAL+SPORT / Na zdjęciu: Cezary Kulesza podczas Gali Ekstraklasy
YouTube / Screen / YouTube / CANAL+SPORT / Na zdjęciu: Cezary Kulesza podczas Gali Ekstraklasy
zdjęcie autora artykułu

Cezary Kulesza wręczał nagrodę dla pomocnika sezonu podczas poniedziałkowej Gali Ekstraklasy. I o mało co nie doszło do sporej wpadki z udziałem prezesa PZPN-u. Zareagować musieli prowadzący uroczystość.

W tym artykule dowiesz się o:

W poniedziałek w Warszawie odbyła się coroczna Gala Ekstraklasy, podczas której wręczono nagrody za zakończony w sobotę sezon 2023/24.

Zasada była prosta. Na scenę wychodził gość odpowiedzialny za każdą kategorię i odczytywał werdykt. Wszystko szło sprawnie, ale tylko do momentu, gdy do mikrofonu dopuszczony został Cezary Kulesza. Prezes PZPN bardzo się spieszył, chciał jak najszybciej przekazać publiczności, kto zdobył nagrodę pomocnika sezonu.

I tu musieli interweniować prowadzący całą uroczystość Bartosz Gleń i Jacek Kurowski. - Panie prezesie, najpierw będą nominacje... - powiedział Kurowski, który był wyraźnie zaskoczony powstałą sytuacją.

Ostatecznie wszystko odbyło się zgodnie z planem, a więc poznaliśmy kategorię i po kilkudziesięciu sekundach Kulesza przedstawił całej Polsce wyniki. Choć Kurowski pozwolił sobie jeszcze na drobną uwagę uwagę pod adresem prezesa PZPN.

- To jest ten moment panie prezesie, kiedy pan wyciąga karteczkę z koperty i odczytuje - powiedział.

Pomocnikiem sezonu 2023/24 wybrany został Kamil Grosicki z Pogoni Szczecin.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty