Gwiazda odejdzie z PKO Ekstraklasy? Dostał bajeczną ofertę

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Erik Exposito odchodzi ze Śląska Wrocław
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Erik Exposito odchodzi ze Śląska Wrocław
zdjęcie autora artykułu

Erik Exposito w dalszym ciągu nie poinformował, jaką podjął decyzję ws. swojej przyszłości. Według TVP Sport król strzelców dostał atrakcyjną ofertę z Kataru.

W tym artykule dowiesz się o:

Kontrakt hiszpańskiego napastnika obowiązuje tylko do 30 czerwca 2024 roku i coraz więcej wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony. Co prawda Erik Exposito dobrze czuje się we Wrocławiu, na nic nie narzeka, ale jednocześnie utrzymuje dużo bardziej atrakcyjne finansowo oferty z klubów zagranicznych. Być może stoi przed ostatnią w życiu szansą na lukratywny kontrakt.

- Jeszcze nic nie wiadomo. Cały czas rozmawiamy na temat mojej przyszłości i nie można powiedzieć, że to będzie mój "last dance" w Śląsku. Nie wiadomo, co się ze mną wydarzy. Ja chcę się przede wszystkim skoncentrować na najbliższym meczu, bo może on napisać historię - powiedział Exposito w maju.

Hiszpański snajper wzbudza spore zainteresowanie na rynku arabskim, głównie ze strony Kataru i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał! [b]

[/b]Jak informuje TVP Sport, 28-latek znalazł się na celowniku katarskiego Umm-Salal. To siódmy zespół minionego sezonu Qatar Stars League. Katarczycy zaoferowali już Hiszpanowi spory kontrakt - ponad milion euro za sezon. Rozmowy między stronami trwają.

Exposito występuje w Śląsku Wrocław od lipca 2019 roku. Łącznie dla Śląska rozegrał 164 mecze, w których strzelił 58 bramek oraz zaliczył 24 asysty.

Warto zaznaczyć, że Erik Exposito został królem strzelców PKO Ekstraklasy w sezonie 2023/2024. Hiszpan zakończył rozgrywki z dorobkiem 19 bramek.

Zobacz także: Nieoficjalnie: jest decyzja ws. Jędrzejczyka Cezary Kulesza dla WP: Jak ktoś może się tak o mnie wypowiadać

Źródło artykułu: WP SportoweFakty