Gest ze strony Niemców. Taka niespodzianka czekała w hotelu na Polaków

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Leszek Szymański/Youtube / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
PAP / Leszek Szymański/Youtube / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski jest już w niemieckim Hanowerze, gdzie będzie stacjonować podczas Euro 2024. W hotelu na naszych piłkarzy czekała niespodzianka, co można zobaczyć w najnowszym vlogu na kanale Łączy nas piłka.

W tym artykule dowiesz się o:

We wtorek 11 czerwca reprezentacja Polski opuściła Warszawę, gdzie rozpoczęły się przygotowania do Euro 2024. Biało-Czerwoni udali się do Niemiec, a konkretnie do Hanoweru. To tam Biało-Czerwoni mają swoją bazę na czas trwania mistrzostw Europy.

Szaleństwo w Niemczech. Zobacz, co dawali piłkarzom do podpisu >> Kulis podróży można zobaczyć w najnowszym vlogu na kanale Łączy nas piłka. W samolocie Bartosz Bereszyński zażartował z Karola Świderskiego, który doznał kontuzji w meczu towarzyskim z Turcją (2:1). Napastnik podkręcił staw skokowy, celebrując swojego gola.

ZOBACZ WIDEO: Pierwszy trening w Hanowerze. Biało-Czerwonym towarzyszyły tłumy!

- Masz zakaz cieszynek - zażartował Bartosz Bereszyński.

Świderski zdradził, że rozmawiał z Bartoszem Kapustką, który w przeszłości w podobnych okolicznościach doznał kontuzji. - Ja cię rozumiem - miał powiedzieć zawodnik Legii Warszawa.

Biało-Czerwoni do Hanoweru udali się samolotem. Po dotarciu na miejsce nasi piłkarze zapoznali się z hotelem, w którym spędzą najbliższy czas. Co ciekawe, Niemcy sprawili małą niespodziankę naszym graczom. Na stołówce pojawił się ręcznie namalowany plakat z orłem w czerwonej koszulce i z napisem "Witamy serdecznie".

Fot. Youtube
Fot. Youtube

Dzień później reprezentacja Polski odbyła pierwszy trening w Hanowerze. Pojawiło się mnóstwo kibiców, co zrobiło wrażenie na naszych zawodnikach. Nie brakowało nawet dopingu.

- Jakbyśmy mecz grali, naprawdę. Fajnie, fajnie - podsumował Krzysztof Piątek.

Na zajęciach pojawił się także Robert Lewandowski, który jednak z powodu kontuzji nie mógł trenować. To właśnie on wywołał spore poruszenie, gdy zobaczyli go zawodnicy akademii Hannoveru 96. Dzieci oszalały ze szczęścia, gdy kapitan polskiej kadry zrobił sobie z nimi wspólne zdjęcie.

To wszystko możesz zobaczyć w poniższym vlogu z kadry.

Wielki festyn na treningu reprezentacji. Piwo, krzyki i śpiewy >> Sceny na treningu. Wyciągnął koszulkę i "zaczepił" Szczęsnego po angielsku >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty