Ronaldo przyjechał do Niemiec. Zobacz, co zrobili kibice

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Pedro Loureiro/Eurasia Sport Images / Na zdjeciu: Cristiano Ronaldo i jego przybycie do Niemiec
Getty Images / Pedro Loureiro/Eurasia Sport Images / Na zdjeciu: Cristiano Ronaldo i jego przybycie do Niemiec
zdjęcie autora artykułu

Cristiano Ronaldo przybył do Niemiec na Euro 2024 wraz z reprezentacją Portugalii. Na trasie powitały go tłumy kibiców. - To było imponujące przyjęcie - powiedział piłkarz reportowi "Bilda".

Już w piątek startuje Euro 2024. W tym roku mistrzostwa Eruopy odbędą się w Niemczech, czyli kraju, gdzie futbol jest niezwykle popularny. Przekonali się o tym zwłaszcza piłkarze reprezentacji Portugalii, a zwłaszcza Cristiano Ronaldo.

W czwartek Portugalczycy przybyli do Niemiec i spotkali się z bardzo gorącym przyjęciem. Na trasie ich przejazdu pojawiły się ogromne tłumy. Nie przyszli jednak podziwiać oni całej reprezentacji, lecz konkretnego zawodnika.

Mowa o Cristiano Ronaldo. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii światowego futbolu ma już 39 lat i dla niego Euro 2024 to najpewniej ostatni wielki turniej, który rozegra w Europie. Wlaśnie z tego powodu kibice czują potrzebę, by zobaczyć w akcji jednego z największych w historii, czego dowodzą nagrania.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: zabawa na całego. Trener Realu skradł show w Madrycie

- To było imponujące przyjęcie. Od opuszczenia lotniska do przybycia tutaj. To było świetne - mówił Cristiano Ronaldo reporterowi Bild Lukasowi Dombrowskiemu.

Portugalczycy swój pierwszy mecz na tegorocznych mistrzostwach Europy rozegrają dopiero we wtorek, 14 czerwca o godz. 21:00, a ich przeciwnikami będą Czesi. W grupie zmierzą się jeszcze z Turkami oraz Gruzinami.

Czytaj więcej: Były reprezentant wspomina Euro w Polsce. O to pytali go Niemcy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty