Stadion w Monachium. Zdjęcie toalety nie jest fotomontażem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Buckarobanza / Toaleta na stadionie w Monachium
Twitter / Buckarobanza / Toaleta na stadionie w Monachium
zdjęcie autora artykułu

Niemcy przyzwyczaili do porządku i idealnej organizacji. Tej tezy nie potwierdza jednak stan jednej z toalet na stadionie w Monachium. Do sieci trafiło zdjęcie, jak wygląda pomieszczenie.

W tym artykule dowiesz się o:

Tegoroczne piłkarskie mistrzostwa Europy rozpoczęło piątkowe starcie w Monachium, gdzie reprezentacja Niemiec rozbiła grającą w dziesiątkę przez większą część meczu Szkocję 5:1.

Na spotkaniu gospodarzy Euro 2024 był między innymi Piotr Słonka, dziennikarz działający głównie w serwisie społecznościowym "X".

Jeszcze przed rozpoczęciem pojedynku dziennikarz pokazał na swoim profilu, w jakim stanie jest jedna z toalet na stadionie w Monachium, znajdująca się przy trybunie tzw. ultrasów, najbardziej zagorzałych fanów Bayernu.

Okazało się, że toaleta od wielu lat nie przeszła remontu. Ściany są pomazane i pełne naklejek. W idealnym stanie nie jest też trybuna, na której na co dzień mecze Bayernu obserwują najbardziej zagorzali kibice bawarskiej drużyny.

Zarówno trybuna jak i toalety nie zostały wyremontowane przed Euro 2024, co mocno zdziwiło dziennikarza.

"Nie chcę się czepiać od pierwszych minut, ale toalety na "Munich Football Arenie" są nieodnowione na Euro. To trybuna ultrasów Bayernu, więc jest cała pomazana i oklejona. Zamiast fotelików są zwykłe ławki z dodanymi siedziskami- tu zazwyczaj stoją kibice".

"Czemu o tym wspominam? Bo zazwyczaj na takie turnieje stadiony przechodzą gruntowny remont. W 2006 wyglądało to zupełnie świeżo, w 2021 można było przymknąć oko. Znając niemiecki porządek spodziewałem się wszystkiego dopiętego na ostatni guzik. Myślę, że gdyby to było u nas uznano by to za spory minus" - podkreślił Piotr Słomka i dołączył zdjęcia toalety oraz trybuny.

Typowanie
Polska
Typowanie zakończone
Holandia
Jak typują inni
0%
WYGRA
0%
REMIS
0%
WYGRA
Sprawdź jak typują inni
Typuj następnym razem!
Sprawdź nadchodzące mecze w kalendarzu
Trwa ładowanie...

ZOBACZ WIDEO: Kto w ataku na Holandię? Ekspert zwraca uwagę na duże ryzyko

Źródło artykułu: WP SportoweFakty