Zamieszanie wokół Zalewskiego. Jego dziewczyna wrzuciła zdjęcie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Nicol Luzardi i Nicola Zalewski
Instagram / Na zdjęciu: Nicol Luzardi i Nicola Zalewski
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski w niedzielę (16 czerwca) rozegra pierwszy mecz na Euro 2024. Rywalem będzie Holandia. Ważnym ogniwem naszej kadry jest Nicola Zalewski, który może liczyć na wsparcie swojej ukochanej Nicol Luzardi. Ta jest już w Niemczech.

W niedzielę reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią. Dla obu drużyn będzie to pierwszy mecz na Euro 2024. Faworytem spotkania są Holendrzy, ale Polacy zapowiadają, że będą walczyć o pełną pulę i chcą sprawić niespodziankę.

Ważnym ogniwem naszej kadry jest Nicola Zalewski, wokół którego ostatnio więcej mówiło się o problemach w związku. W mediach społecznościowych piłkarz został oskarżony o to, że zdradził swoją partnerkę. Zawodnik nie skomentował całej sprawy, a jedyną reakcją było wyłączenie możliwości komentowania jego wpisów na Instagramie. Więcej o sprawie TUTAJ.

Nic nie wskazuje jednak na problemy w związku Zalewskiego i Nicol Luzardi. Życiowa partnerka piłkarza reprezentacji Polski jest już w Hamburgu, gdzie wspiera swojego chłopaka. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z Niemiec.

ZOBACZ WIDEO: Raport z Hamburga. "Dużo śpiewów, dużo krzyków, zwłaszcza ze strony Holendrów"

Na zamieszczonych na InstaStory fotografiach widać, że Luzardi jest już gotowa na mecz Polaków. Ubrana jest w biało-czerwoną koszulkę naszej kadry. Z kolei na wcześniejszym zdjęciu pokazała kolację, którą spędziła z przyjaciółmi w Niemczech. W tym gronie była starsza siostra piłkarza, Jessica.

Nicola Zalewski i Nicol Luzardi zaczęli się spotykać w październiku 2022 roku. Modelka jest o dwa lata starsza od ukochanego. W przeszłości zajmowała się także tańcem. Specjalizowała się w hip hopie oraz tańcu nowoczesnym i współczesnym.

Mecz 1. kolejki Euro 2024 Polska - Holandia w niedzielę o godz. 15:00. Transmisja w TVP 1, dostępnym także w Pilot WP. Relacja tekstowa na WP SportoweFakty.

Czytaj także: Sądne dni "Lewego". Probierz ma plan Ważna zmiana. Takim składem mamy dziś zagrać z Holandią

Źródło artykułu: WP SportoweFakty