Nagrywali ich, gdy Buksa zdobył bramkę. Co za reakcja!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Łukasz Piszczek i Łukasz Fabiański
Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Łukasz Piszczek i Łukasz Fabiański

Reprezentacja Polski przegrała na Euro 2024 z Holandią 1:2. Biało-Czerwoni w 16. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Adama Buksy. Zobacz, jak na gola zareagowali Łukasz Piszczek i Łukasz Fabiański.

Na inaugurację Euro 2024 reprezentacja Polski musiała uznać wyższość Holandii. Polacy wstydu jednak nie przynieśli. Już w 16. minucie po wrzutce z rzutu rożnego piłkę do siatki skierował Adam Buksa. Ostatecznie to Holendrzy cieszyli się z wygranej, a gole dla nich strzelili Cody Gakpo i Wout Weghorst.

Gol Buksy dostarczył wiele radości polskim kibicom. Napastnik zastąpił w składzie kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego i wywiązał się z powierzonego zadania. Jego bramka dodała naszym kadrowiczom pewności siebie.

Z gola cieszyli się także obecni na trybunach stadionu w Hamburgu Łukasz Piszczek i Łukasz Fabiański. Obaj podczas mistrzostw Europy są ekspertami TVP. Ich radość można zobaczyć na poniższym nagraniu.

Co zrozumiałe, zdecydowanie gorsze humory panowały u obu byłych kadrowiczów po straconych golach.

Fabiański i Piszczek przez lata stanowili o sile naszej kadry. Pierwszy z nich w reprezentacji Polski rozegrał 57 meczów. Z kolei Piszczek na swoim koncie ma 66 mecze w kadrze i strzelił 3 gole. Obaj zakończyli już reprezentacyjne kariery.

Polacy po porażce z Holandią są w trudnej sytuacji. W starciu z Austrią nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

Mecz Polski z Austrią odbędzie się 21 czerwca w Berlinie. Cztery dni później Polacy w Dortmundzie zagrają z Francją.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty