Kibice Holandii pobili się ze sobą. Jest nagranie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Peter Lous/BSR Agency / Na zdjęciu: kibice reprezentacji Holandii, w ramce bijatyka fanów tej kadry
Getty Images / Peter Lous/BSR Agency / Na zdjęciu: kibice reprezentacji Holandii, w ramce bijatyka fanów tej kadry
zdjęcie autora artykułu

Mnóstwo kibiców reprezentacji Holandii pojawiło się w niedzielę (16 czerwca) w Hamburgu z uwagi na mecz ich ulubieńców z Polską na Euro 2024. Okazuje się, że doszło do wzajemnej bijatyki między fanami rywali Biało-Czerwonych.

W tym artykule dowiesz się o:

Od samego rana w niedzielę (16 czerwca) media społecznościowe obiegały nagrania z udziałem kibiców reprezentacja Holandii. Ci bowiem wykorzystali fakt, że Euro 2024 z udziałem ich ulubieńców odbywa się w Niemczech.

Sympatycy Holendrów licznie stawili się w Hamburgu, gdzie Oranje zainaugurowali zmagania na mistrzostwach Europy. W pierwszym spotkaniu ich rywalem była reprezentacja Polski, która mimo zdobycia pierwszej bramki ostatecznie przegrała 1:2 (relacja TUTAJ).

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiło się mocno szokujące nagranie. Otóż okazuje się, że na ulicach Hamburga doszło do bijatyki między holenderskimi kibicami. Doszło nawet do sytuacji, w której jeden z kibiców rzucił w drugiego... beczką.

Na miejsce bójki szybko przybyła jednak policja, która opanowała sytuację i zakończyła całe zdarzenie. Miało dojść nawet do aresztowania trzech osób. Jak donoszą holenderskie media starcie to zostało wcześniej zorganizowane pomiędzy kibicami rywalizujących ze sobą klubów ADO Den Haag i NEC Nijmegen.

Nagranie z całego zamieszania w mediach społecznościowych zamieścił między innymi argentyński profil Barras Del Mundo. Zobaczyć je można poniżej.

ZOBACZ WIDEO: Raport z Hanoweru. "Widać było, że są po ludzku wkurzeni"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty