Duży problem Francji. Było pełno krwi, Mbappe opuścił boisko

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Dean Mouhtaropoulos / Na zdjęciu: Kylian Mbappe nie dokończył meczu Austria - Francja z powodu urazu
Getty Images / Dean Mouhtaropoulos / Na zdjęciu: Kylian Mbappe nie dokończył meczu Austria - Francja z powodu urazu
zdjęcie autora artykułu

W końcówce meczu Austria - Francja boisko z powodu urazu opuścić musiał Kylian Mbappe. Wyglądało to na złamany nos, choć oczywiście na ostateczną diagnozę będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

To zdecydowanie nie był wieczór Kyliana Mbappe. Co prawda miał udział przy golu dla Francji, gdy zagrywał w pole karne i piłkę do własnej siatki skierował Maximilian Woeber, ale później sam nie wykorzystał dwóch znakomitych sytuacji.

Nie za bardzo potrafił odnaleźć się na boisku. A żeby tego było mało, to w końcówce spotkania przy próbie ataku na piłkę nadział się na bark Kevina Danso.

Momentalnie padł na murawę i trzymał się za twarz. Pojawiła się krew i nie było mowy o dalszym uczestniczeniu w tym meczu.

Po chwili powstało też olbrzymie zamieszanie przy linii bocznej. Sędzia początkowo nie pozwolił na zmianę, Mbappe wszedł na boisko i nagle na nim usiadł. Francuzi byli wściekli, a arbiter dodatkowo za taką samowolkę ukarał 25-latka żółtą kartką.

Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie mu dolega, natomiast krwotok trwał tak długo, że nie można wykluczyć nawet złamanego nosa, choć na bardziej dokładne informacje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Poniżej cała sytuacja:

PAP/EPA/FRIEDEMANN VOGEL
PAP/EPA/FRIEDEMANN VOGEL

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Adrian Mierzejewski: Pomysł na to spotkanie był bardzo dobry

CZYTAJ TAKŻE: To nie jest fotomontaż. Dobrze się przyjrzyj Borek dosłownie oszalał. TVP pokazało nagranie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty