Borek dosłownie oszalał. TVP pokazało nagranie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Mateusz Borek
Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Mateusz Borek

Reprezentacja Polski była blisko sprawienia niespodzianki w meczu z Holendrami. Ostatecznie Biało-Czerwoni przegrali 1:2. Zobacz, jak na strzelonego przez Adama Buksę gola zareagował komentujący w TVP mecz Mateusz Borek.

Faworytem meczu była reprezentacja Holandii, ale to Polacy lepiej rozpoczęli spotkanie. Biało-Czerwoni objęli prowadzenie w 16. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Adam Buksa i kompletnie zaskoczył bramkarza rywali.

Gol na 1:0 wprawił w euforię nie tylko kibiców. Komentujący mecz na antenie TVP Mateusz Borek dosłownie oszalał z radości. Nagranie jego reakcji zamieścił profil TVP Sport w serwisie X. Można je zobaczyć poniżej.

- Wszyscy Holendrzy w polu karnym, dośrodkowanie i gol! I gol! I gol! Co tutaj się dzieje w Hamburgu?! Buksa tak, Buksa gol. Polska 1, Holandia 0. Tak, to jest prawda! - krzyczał Borek, ciesząc się z gola.

Później strzelali już tylko Holendrzy. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Cody Gakpo, a w końcówce drugiej połowy szalę zwycięstwa na stronę rywali przechylił Wout Weghorst.

Polacy po porażce z Holandią są w trudnej sytuacji. W starciu z Austrią nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

Mecz Polski z Austrią odbędzie się 21 czerwca w Berlinie. Cztery dni później Polacy w Dortmundzie zagrają z Francją.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty