Wisła Kraków zaczyna się wzmacniać. Rozmowy w sprawie transferu na ukończeniu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: piłkarze Wisły Kraków
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: piłkarze Wisły Kraków
zdjęcie autora artykułu

Wisła Kraków przechodzi duże zmiany. Zmienił się trener, jest też sporo roszad jeśli chodzi o piłkarzy. Z informacji WP SportoweFakty wynika, że bliski przeprowadzki pod Wawel jest gracz z innego klubu rywalizującego w ostatnim sezonie w 1. lidze.

Wisła Kraków zdobyła wprawdzie Puchar Polski, ale nie dała rady awansować do Ekstraklasy, co spowodowało duże zmiany w klubie. Z "Białą Gwiazdą" pożegnało się już kilku piłkarzy, ale z informacji WP SportoweFakty wynika, że będą też wzmocnienia. Jak słyszymy, bardzo bliski przejścia do Wisły jest Rafał Mikulec, wszechstronny zawodnik Resovii. W ostatnim sezonie 1. ligi Mikulec rozegrał 32 mecze dla Resovii, w których strzelił 4 gole. Kontrakt z rzeszowskim klubem wiąże go do lata 2025, ale Wisła zdecydowała się na wykup tego gracza.

ZOBACZ WIDEO: "Najsilniejszy selekcjoner od lat". Jest pod wrażeniem Michała Probierza

To oznacza, że Mikulec trafi pod skrzydła Kazimierza Moskala, który niedawno został mianowany nowym szkoleniowcem Wisły po tym jak z klubem rozstał się szkoleniowiec z Hiszpanii. Piotr Koźmiński, dziennikarz WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty