Euro 2024. Turcja - Gruzja. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko
zdjęcie autora artykułu

We wtorek odbędzie się mecz Euro 2024 pomiędzy Turcją a Gruzją. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Gdzie można je obejrzeć w TV i internecie? Podpowiadamy.

Euro 2024. Turcja - Gruzja. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Reprezentacja Turcji zaprezentowała się doskonale w eliminacjach do Euro 2024, triumfując w grupie D z takimi zespołami jak Walia czy Chorwacja. Na poprzednim turnieju mistrzostw Europy Turcja pożegnała się z rywalizacją już w fazie grupowej. Mają więc za cel poprawić to osiągnięcie.

Przypomnijmy, że ich ostatni mecz towarzyski przed mistrzostwami zakończył się porażką 1:2 z Polską. W pierwszym meczu grupowym Euro 2024 Turcja zagra z Gruzją. Dla Gruzji to historyczny moment, bo po raz pierwszy wyjdzie na murawę w meczu piłkarskich mistrzostw Europy. Dodajmy, że Gruzja awansowała na turniej przez baraże, eliminując w nich Grecję.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 18:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVP 2 i TVP Sport.

Turcja - Gruzja w internecie. Stream online, live

Mecz Turcja - Gruzja zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP,  (po wykupieniu odpowiedniego pakietu), a także na sport.tvp.pl. Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Turcja - Gruzja: 18.06.2024 (wtorek), godz. 18:00. Transmisja TV: TVP 2, TVP Sport. Stream online: Pilot WP (w odpowiednim pakiecie), sport.tvp.pl . Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Żelazny: Ten styl Probierza stał się viralem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty