Kolejny Polak na celowniku Wisły Kraków

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
zdjęcie autora artykułu

Wisła pod wodzą Kazimierza Moskala przygotowuje kadrę na nowy sezon. Do Krakowa trafili już Rafał Mikulec i Oliwier Sukiennicki, ale na tym nie koniec. Z informacji WP SportoweFakty wynika, że klub spod Wawelu chce sprowadzić środkowego obrońcę.

Jak już wcześniej informowaliśmy, Wisła sięgnęła po Rafała Mikulca, zawodnika Resovii, płacąc za niego około 50 tysięcy złotych. Klub ogłosił też pozyskanie Oliwiera Sukiennickiego, za którego zapłacił niecałe 200 tysięcy złotych. WP SportoweFakty poinformowały też, że krakowski klub złożył ofertę za Cezarego Polaka, utalentowanego gracza Kotwicy Kołobrzeg, reprezentanta Polski do lat 21.

ZOBACZ WIDEO: "Najsilniejszy selekcjoner od lat". Jest pod wrażeniem Michała Probierza

Na tym jednak nie koniec działań klubu spod Wawelu. Z naszych najnowszych informacji wynika, że Wisła chce sprowadzić Alberta Zarównego, piłkarza Chrobrego Głogów. To 19-letni środkowy obrońca (188 cm/81 kg), który w ostatnim sezonie rozegrał 23 mecze w Fortuna 1. Liga strzelając w nich 3 bramki. Umowa piłkarza z Chrobrym obowiązuje do lata 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Według naszej wiedzy krakowski klub złożył już ofertę za tego gracza.  Piotr Koźmiński, dziennikarz WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty